Podczas okolicznościowego spotkania wiele razy wybrzmiały słowa świadczące o tym, jak bardzo tego typu placówka jest potrzebna. Była też okazja do złożenia podziękowań tym, którzy byli zaangażowani w powstanie Dziennego Domu Seniora i wspierają jego funkcjonowanie.