Powrót
Poprzednie
Wróć do galerii
W budynku po dawnej szkole powstaje centrum terapeutyczne. Pomagają wolontariusze [ZDJĘCIA]
Koordynujący prace remontowe o. Aleksander Paprzycki (drugi od lewej) z wolontariuszami.
Zdjęcie 10 z 10
Poprzednie
Udostępnij
Reklama