Ogromnego osiągnięcia pogratulowała laureatom dyplomów naczelnik Wydziału Edukacji Urzędu Miejskiego w Przemyślu Renata Kochanowicz-Chalicka. – To dla was duża szansa na przyszłość – na dobre studia, na dobrą pracę – powiedziała. Podziękowała również niemieckim partnerom za realizację wspólnego przedsięwzięcia./ FOT. U. Gielo