– Gratuluję wam sukcesu, cieszę się, że wytrwaliście do końca – przekazał wyrazy uznania absolwentom II LO w Przemyślu uhonorowanym dyplomami językowymi DSD dyrektor szkoły M. Zamirski. Do obecnych na wydarzeniu rodziców zwrócił się słowami: – Możecie być państwo dumni ze swoich pociech./ FOT. U. Gielo