Zaproszeni goście w placówce, do której udali się po oficjalnym rozpoczęciu, mieli okazję nie tylko zobaczyć jej zaplecze, ale również uroczyście pokroić okolicznościowy tort i zapoznać się z księgą pamiątkową sprzed ponad 30 lat oraz wpisać do tej nowo założonej.