Popisowe dania jednej z najbardziej charakterystycznych kuchni europejskich serwowali gościom uczniowie Zespołu Szkół Usługowo-Hotelarskich i Gastronomicznych. Przysmaki uwielbianej przez Polaków węgierskiej kuchni znikały ze stołów w ekspresowym tempie.