Tablica upamiętniająca wyjątkową postać ma swoje miejsce na ścianie Muzeum Narodowego Ziemi Przemyskiej. W dniu odsłonięcia złożyli pod nią kwiaty przedstawiciele wspomnianej placówki, Konsulatu Generalnego Republiki Węgier, samorządu województwa i parlamentarzyści. Obecni byli też mieszkańcy miasta. / FOT. MNZP