Wielki sukces kół gospodyń w Gorliczynie i Miękiszu Nowym!
W tym roku gminę Przeworsk na festiwalu „Polska Od Kuchni” reprezentowało KGW Gorliczyna II. Reprezentantka koła Aleksandra Uchman w konkursie Miss Wdzięku (w kategorii wiekowej 18 – 45) zajęła pierwsze miejsce./FOT. KGW Gorliczyna