Kulinarną atrakcją był olbrzymi, pieszczący podniebienia tort, przygotowany kolejny już raz przez Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 3. Pierwszą porcję ukroili dyrektor Barbara Jabłońska, prezes fundacji ŻP Artur Wilgucki i zastępca prezesa fundacji Andrzej Gwiazdoń. Palce lizać, dziękujemy!