Serdeczne podziękowania składamy wolontariuszom z Młodzieżowego Domu Kultury, którzy przez ostatni miesiąc, pod wodzą Agnieszki Cieślik, pomagali nam w kweście, a w dniu turnieju odwiedzili nas już w barwach WOŚP-u, by wspólnie z nami zbierać grosiki do puszek. Dziękujemy też dyrektorom, pedagogom i uczniom wszystkich szkół, które włączyły się do kwesty, a wymienione są w ramce poniżej.