Zimno na Ofiar Katynia. - W mieszkaniu mam 17 stopni i muszę dogrzewać się piecykiem – skarży się mieszkanka
Na ścianach blisko sufitu pojawił się grzyb, który w opinii właścicielki jest wynikiem zawilgoconych i niedogrzanych pomieszczeń, ale też dziurawego dachu./ FOT. U. Gielo