Powrót
Poprzednie
Następne
Wróć do galerii
– Przemyśl ma piękne tradycje szermiercze. Najwyższy czas do nich wrócić! – mówi Jan Skwarczyński
Kadra wojewódzka w szabli 1964. S. Skwarczyński drugi z prawej.
Zdjęcie 2 z 4
Poprzednie
Następne
Udostępnij
Reklama