Powrót
Następne
Wróć do galerii
17 par z gminy Fredropol świętowało wspólnie jubileusze małżeńskie
Jubilaci przyjęli gratulacje od wójta gminy Mariusza Śnieżka.
Zdjęcie 1 z 7
Następne
Udostępnij
Reklama