05/10/2016 | Autor: Życie Podkarpackie | źródło: zycie.pl
Jubilaci przyjęli gratulacje od wójta gminy Mariusza Śnieżka.
Jubileusz sprzyjał dobrej zabawie.
Dla jubilatów wystąpiła również młodzież.
Medale za Długoletnie pożycie Małżeńskie przyznawane przez prezydenta RP.
Dla uhonorowanych małżonków przygotowano smaczny poczęstunek.