Wróć do galerii

30 lat strzegł Grobu Pańskiego. W tym roku kończy wartę: – Bycie strażnikiem to wielki zaszczyt i honor – mówi Edward Mach z Grzęski [ZDJĘCIA]

Zdjęcie 4 z 6

Poprzednie Następne

Reklama