Powrót
Poprzednie
Następne
Wróć do galerii
30 lat strzegł Grobu Pańskiego. W tym roku kończy wartę: – Bycie strażnikiem to wielki zaszczyt i honor – mówi Edward Mach z Grzęski [ZDJĘCIA]
Jedno z archiwalnych zdjęć ze zbiorów E. Macha.
Zdjęcie 5 z 6
Poprzednie
Następne
Udostępnij
Reklama