Z pojemników na śmieci stojących w podwórzu – dwóch na odpady zmieszane i jednego na odpady bio – korzystają mieszkańcy Grodzkiej 13, 15 i 17. Ale zdarza się, że wyrzucają do nich śmieci np. kierowcy korzystający ze zlokalizowanego tu parkingu. Praktycznie każdy ma do nich dostęp.