24 maja odznaczeniami państwowymi za zasługi na rzecz samorządu w Pałacu Prezydenckim uhonorowani zostali m.in. samorządowcy z terenu gminy Dubiecko – Zbigniew Blecharczyk (otrzymał Złoty Krzyż Zasługi) oraz Jacek Hendzel (otrzymał Srebrny Krzyż Zasługi). Na zdjęciu z burmistrzem Miasta i Gminy Dubiecko Jackiem Grzegorzakiem./ FOT. UMiG Dubiecko