10/06/2024 | Autor: Życie Podkarpackie | źródło: zycie.pl
Galeria zdjęć z oficjalnej części obchodów 25-lecia samorządu województwa podkarpackiego. Uroczystości odbyły się w zabytkowych wnętrzach Muzeum-Zamku w Łańcucie, z udziałem parlamentarzystów, europosłów, służb mundurowych, duchowieństwa i samorządowców. Odegranie hymnu, minutą ciszy dla zmarłych radnych, wręczenie odznaczeń i apel o dalszą aktywną pracę dla dobra regionu. Wyróżnieni za zasługi dla społeczności podkarpackiej. Doniesienie o nadaniu patronatu Błogosławionej Rodzinie Ulmów spotkało się z uznaniem uczestników.
24 maja odznaczeniami państwowymi za zasługi na rzecz samorządu w Pałacu Prezydenckim uhonorowani zostali m.in. samorządowcy z terenu gminy Dubiecko – Zbigniew Blecharczyk (otrzymał Złoty Krzyż Zasługi) oraz Jacek Hendzel (otrzymał Srebrny Krzyż Zasługi). Na zdjęciu z burmistrzem Miasta i Gminy Dubiecko Jackiem Grzegorzakiem./ FOT. UMiG Dubiecko
FOT. UMiG Dubiecko