Symboliczną wstęgę na nowym obiekcie przeciął gospodarz miasta Waldemar Paluch, któremu asystowali przewodniczący Rady Dzielnicy nr 5 Sebastian Kogut oraz członkowie Rady Dzielnicy: radni Dorota Batiuk-Jankiewicz i Rafał Młynarski wraz z dyrektor SP 2 Elżbietą Żurawską.