08/10/2022 | Autor: Życie Podkarpackie | źródło: zycie.pl
Symboliczną wstęgę na nowym obiekcie przeciął gospodarz miasta Waldemar Paluch, któremu asystowali przewodniczący Rady Dzielnicy nr 5 Sebastian Kogut oraz członkowie Rady Dzielnicy: radni Dorota Batiuk-Jankiewicz i Rafał Młynarski wraz z dyrektor SP 2 Elżbietą Żurawską.
Dla podkreślenia wagi wydarzenia uczniowie przygotowali też okolicznościowe występy artystyczne.
Burmistrz W. Paluch mógł osobiście przetestować nową nawierzchnię obiektu.