Bp S. Jamrozek poświęcił medyczną inwestycję na przemyskiej uczelni: – Pielęgniarki będą miały do spełnienia misję bycia przy drugim człowieku
Centrum Symulacji Medycznych tworzy warunki odzwierciedlające te panujące w szpitalu. Studenci mają możliwość zdobywania umiejętności praktycznych, pracując na specjalnych fantomach, dzięki którym można wiernie odtworzyć sytuację szpitalną.