Delegacja uczniów razem z katechetą ks. Ryszardem Płatkiem i przedstawicielem Wydziału Nauki Katolickiej Kurii Metropolitarnej ob. łac. w Przemyślu ks. Konradem Dyrdą złożyła kwiaty i zapaliła znicze przy grobie śp. ks. arcybiskupa Ignacego Tokarczuka, który znajduje się w podziemiach archikatedry.