21/06/2015 | Autor: Życie Podkarpackie | źródło: zycie.pl
Delegacja uczniów razem z katechetą ks. Ryszardem Płatkiem i przedstawicielem Wydziału Nauki Katolickiej Kurii Metropolitarnej ob. łac. w Przemyślu ks. Konradem Dyrdą złożyła kwiaty i zapaliła znicze przy grobie śp. ks. arcybiskupa Ignacego Tokarczuka, który znajduje się w podziemiach archikatedry.
Szkolna społeczność zaprezentowała program artystyczny przygotowany pod kierunkiem ks. Ryszarda Płatka, nawiązujący do życiorysu patrona.
Szkolne uroczystości były okazją do uhonorowania dyplomami nagrodami laureatów konkursu wiedzy o patronie szkoły.
Szkolne uroczystości były okazją do uhonorowania dyplomami nagrodami laureatów konkursu wiedzy o patronie szkoły.