Położona tuż przy głównej drodze greckokatolicka cerkiew pod wezwaniem Narodzenia Najświętszej Marii Panny powstała w latach 1906 – 1911 na zgliszczach wcześniejszej świątyni. Jest obecnie jedną z bardziej okazałych tego typu budowli w okolicy.