18/01/2016 | Autor: Życie Podkarpackie | źródło: zycie.pl
Położona tuż przy głównej drodze greckokatolicka cerkiew pod wezwaniem Narodzenia Najświętszej Marii Panny powstała w latach 1906 – 1911 na zgliszczach wcześniejszej świątyni. Jest obecnie jedną z bardziej okazałych tego typu budowli w okolicy.
Wnętrze zakrystii, a w nim zabytkowe meble.
Zabytkowa kamienna chrzcielnica z 1777 roku.