Finalista „Mam talent” z wizytą w Przemyślu [ZDJĘCIA] - slajd 1 z 7
Artysta związany z Przemyślem niedawno zawitał do Wojewódzkiego Szpitala im. św. Ojca Pio w Przemyślu, by spotkać się z najmłodszymi pacjentami i podarować im niecodzienne, jak na szpitalne okoliczności, spotkanie z magią./ FOT. WSzwP