25/03/2026 | Autor: Życie Podkarpackie | źródło: zycie.pl
Artysta związany z Przemyślem niedawno zawitał do Wojewódzkiego Szpitala im. św. Ojca Pio w Przemyślu, by spotkać się z najmłodszymi pacjentami i podarować im niecodzienne, jak na szpitalne okoliczności, spotkanie z magią./ FOT. WSzwP
FOT. WSzwP
FOT. WSzwP
FOT. WSzwP
FOT. WSzwP