Jest dodatkowa karetka! W Stubnie uruchomiono zespół ratownictwa medycznego [ZDJĘCIA]
Stały wzrost liczby wyjazdów karetek do wezwań wymusił uruchomienie na terenie województwa dodatkowego zespołu ratownictwa medycznego. Od 1 kwietnia karetka stacjonuje w Stubnie.