„Komórkomanię” kolejny rok z rzędu koordynuje w „Elektroniku” nauczycielka Barbara Fedak-Nowak. – Tą akcją chcemy dać naszym uczniom ważny przekaz, że warto pomagać innym – mówi./ FOT. U. Gielo