Wróć do artykułu

Zdjęcia „Komórkomania” w przemyskim elektroniku [ZDJĘCIA] - fotorelacja

07/04/2025 | Autor: Życie Podkarpackie | źródło: zycie.pl

Fotografie Akcje społeczne Przemyśl

W szkolnej akcji #Komórkomania, wspierającej Fundację DKMS, uczniowie z Przemyśla organizują kiermasz słodkości, a także rejestrację dawców komórek macierzystych. Wśród zaangażowanych znajdują się czwartoklasistki Ola i Gabrysia oraz uczniowie, którzy chcą pomóc swoim kolegom chorującym na białaczkę. Motywacje do oddania cząstki siebie są różne - spontaniczność, chęć pomocy czy świadomość, że problem nowotworów krwi dotyczy każdego. Dzięki współpracy szkoły z Fundacją DKMS, młodzież zdobywa wiedzę i angażuje się w działania charytatywne, zdając sobie sprawę, że dobre uczynki zawsze się opłacają.

Gmina Gać, Elektronik Przemyśl - zdjęcia

Reklama