40 niepełnosprawnych dzieci wyjechało w zeszłym roku na kolonię organizowaną przez Fundację Życia Podkarpackiego „Podaruj Dzieciom Radość”. (pojechały dzieciaski) Dla tych dzieci ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego zbieraliśmy pieniądze w 2013 roku.