27/05/2015 | Autor: Życie Podkarpackie | źródło: zycie.pl
Co roku nasz Piknik gromadzi tłumy, każdy znajdzie coś dla siebie!
40 niepełnosprawnych dzieci wyjechało w zeszłym roku na kolonię organizowaną przez Fundację Życia Podkarpackiego „Podaruj Dzieciom Radość”. (pojechały dzieciaski) Dla tych dzieci ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego zbieraliśmy pieniądze w 2013 roku.
Piękne konie, widowiskowe skoki towarzyszyły Przemyskim Zawodom Konnym w 2013 roku.