Władze spółdzielni w przyszłości planują podobne sytuacje rozwiązywać inaczej. Propozycja PSM jest taka, by o kwestii – grzać czy nie grzać w maju decydowały podpisy zebrane wśród mieszkańców danego budynku. Można będzie wówczas rozważyć ponowne włączenie ogrzewania wyłącznie dla danej nieruchomości, jeśli taka będzie wola jego mieszkańców./ FOT. U. Gielo