Maturzyści podzielili się wrażeniami z pierwszego dnia egzaminów dojrzałości [ZDJĘCIA] - slajd 6 z 7
liczę na dobry wynik. W mojej ocenie matura nie była zła, a dla humanistów naprawdę łatwa - mówi Kacper, absolwent klasy o profilu humanistycznym w II LO./ FOT. U. Gielo