04/05/2026 | Autor: Życie Podkarpackie | źródło: zycie.pl
Większość pytanych przez nas maturzystów tegoroczną maturę pisemną z języka polskiego oceniło jako łatwą. Na zdjęciu tegoroczne maturzystki z przemyskiej "Morawy"./ FOT. U. Gielo
Wśród maturzystów nie brakowało takich, którzy wychodzili z sali egzaminacyjnej przed czasem. / FOT. U. Gielo
– Spodziewaliśmy się trudniejszej matury z polskiego – ocenili absolwenci klasy o profilu sportowym Dominik i Nikodem. / FOT. U. Gielo
Martyna również oceniła tegoroczną maturę z polskiego bardzo pozytywnie. Po zdanej maturze chciałaby aplikować na filologię angielską z językiem niemieckim na UJ w Krakowie./ FOT. U. Gielo
Większość pytanych przez nas maturzystów ostatni dzień przed egzaminem potraktowała raczej ulgowo, wybierając relaks./ FOT. U. Gielo