Międzynarodowe gotowanie w „Morawie”. Polsko-niemiecka przyjaźń szkół trwa od 1992 roku!
Swoimi wrażeniami z pobytu w Przemyślu podzieliła się też Emily, pracująca w redakcji szkolnej gazety młodzieżowej w Paderborn. To jej pierwsza wizyta w naszym mieście, ale kolejna w Polsce./ FOT. U. Gielo