Wróć do artykułu

Zdjęcia Międzynarodowe gotowanie w „Morawie”. Polsko-niemiecka przyjaźń szkół trwa od 1992 roku! - fotorelacja

24/09/2024 | Autor: Życie Podkarpackie | źródło: zycie.pl

Fotografie Edukacja Przemyśl

Galeria zdjęć z ponad 30-letniej polsko-niemieckiej współpracy między II LO w Przemyślu a Goerdeler Gymnasium Paderborn ukazuje pełną gorących momentów wymiany między uczniami obu szkół. Na fotografiach widać wspólne gotowanie pierogów i niemieckiej sałatki ziemniaczanej, lepienie pamiątkowych torb, zwiedzanie interesujących miejsc oraz rozmowy między młodzieżą. To nie tylko aktywność kulturalna, ale także okazja do szlifowania języka i poznania obcej kultury. Współpraca oparta na przyjaźni i sympatii widoczna jest na każdym ujęciu, podkreślając wartość tych spotkań dla obu stron.

Bieszczady, Mariusz Zamirski, II Liceum Ogólnokształcące Przemyśl - zdjęcia

Reklama