Międzynarodowe gotowanie w „Morawie”. Polsko-niemiecka przyjaźń szkół trwa od 1992 roku!
– Nasze wzajemne kontakty przenoszą się na płaszczyznę prywatną, bo po prostu się lubimy. Bez wzajemnej sympatii nic by się nie udało – mówi germanistka II LO Elżbieta Malczyńska koordynująca szkolną wymianę wespół z Ewą Zabawską./ FOT. U. Gielo