Międzynarodowe gotowanie w „Morawie”. Polsko-niemiecka przyjaźń szkół trwa od 1992 roku!
W czwartek, 12 bm., realizowano kulinarną część programu 10-dniowego pobytu gości z Paderborn w Przemyślu. Polscy uczniowie zdradzali rówieśnikom z Niemiec tajniki dobrych pierogów./ FOT. U. Gielo