– Wymiana dała mi możliwość zwiedzenia ciekawych miejsc, nawiązania kontaktów i nauki języka w praktyce – podzieliła się wrażeniami Martyna, uczennica klasy czwartej II LO (z lewej). – Nam z kolei bardzo podobały się tamtejsze jarmarki i to, że szkoła jest tak nowoczesna, a uczniowie na lekcjach pracują na ipadach – uzupełniły jej koleżanki Weronika i Ula. / FOT. U. Gielo