W uroczystej ceremonii przecięcia wstęgi przypieczętowującej oddanie inwestycji do użytku mieszkańców wzięli udział: wicemarszałek Piotr Pilch, gospodarz miasta i gminy Kańczuga Andrzej Żygadło i przewodniczący rady miejskiej Łukasz Skóra, a poświęcił ją ks. prałat dr Wojciech Pac, proboszcz parafii pw. św. Michała Archanioła w Kańczudze.