Powrót
Poprzednie
Wróć do galerii
Miejskie targowisko oficjalnie otwarte! Burmistrz: Dzisiaj mamy wielki dzień dla Kańczugi [ZDJECIA]
Czas spędzony na zwiedzaniu nowego targowiska umiliła Kapela Biesiadna z Kańczugi.
Zdjęcie 8 z 8
Poprzednie
Udostępnij
Reklama