– Zachęcam wszystkich starszych i młodszych do wędkowania. To wspaniała forma relaksu. Oczywiście najpierw trzeba otrzymać kartę wędkarską, ale warto ją zdobyć i mieć frajdę z łowienia – mówi wicemistrzyni Polski w wędkarstwie spławikowym, przemyślanka Anna Grzegorzewska.