Nadleśnictwo realizuje 10-letni plan, mieszkańcy pomstują [ZDJĘCIA]
Leśnicy z Nadleśnictwa Kańczuga przekonują, że gospodarka leśna na terenie kompleksu Dębrzyna jest prowadzona zgodnie z założeniami zatwierdzonego przez ministra środowiska planu urządzenia lasu. Ma na celu utrzymanie lasu w jak najlepszej formie.