27/03/2022 | Autor: Życie Podkarpackie | źródło: zycie.pl
Leśnicy z Nadleśnictwa Kańczuga przekonują, że gospodarka leśna na terenie kompleksu Dębrzyna jest prowadzona zgodnie z założeniami zatwierdzonego przez ministra środowiska planu urządzenia lasu. Ma na celu utrzymanie lasu w jak najlepszej formie.
W sąsiedztwie ścieżek usunięto drzewa spróchniałe i zagrażające bezpieczeństwu poruszających się po nich osób.