Najsłodsze święto w regionie. Pszczelarze uczcili patrona
W Przeworsku miłośnicy złotego nektaru i pszczół uroczyście świętowali dzień swojego patrona – św. Ambrożego. Wydarzenie zainaugurowała okolicznościowa msza św. w klasztorze oo. Bernardynów. / FOT. UM Przeworska