Wróć do artykułu

Zdjęcia Najsłodsze święto w regionie. Pszczelarze uczcili patrona - fotorelacja

07/12/2024 | Autor: Życie Podkarpackie | źródło: zycie.pl

Fotografie Wydarzenia i jubileusze Przemyśl

Impreza święta patrona pszczelarzy, św. Ambrożego, zgromadziła miłośników pszczelarstwa w Przeworsku. Uroczystości rozpoczęła msza św. i podziękowania dla pszczelarzy za ich troskę o naturę. Lokalne władze przekazały prezentację gratulacyjną, a zasłużony pszczelarz otrzymał medal za wkład w rozwój pszczelarstwa. Burmistrz życzył wytrwałości i sukcesów, podkreślając radość z pszczelarstwa i obfitość plonów.

Dynów, Leszek Kisiel, Dariusz Łapa Przeworsk - zdjęcia

Reklama