Powrót
Poprzednie
Następne
Wróć do artykułu
Najstarsza jednostka OSP w gminie ma już 130 lat! [ZDJĘCIA] - slajd 6 z 15
Tablica upamiętniająca 130 lat działalności OSP Ostrów ozdobiła frontową ścianę remizy./ FOT. UG Radymno
Poprzednie
Następne
Udostępnij
Reklama
Reklama
Reklama