13/07/2025 | Autor: Życie Podkarpackie | źródło: zycie.pl
130 lat działalności OSP Ostrów - uroczysta jubileuszowa gala składająca hołd bohaterom i tradycji. Uczestnicy, w tym przedstawiciele OSP z okolicy, władz i służb mundurowych, uczcili pamięć poległych i odznaczyli zasłużonych. Wieczór upłynął pod znakiem muzyki, tańca i pokazów, przypominając, że jednostka to duma całego społeczeństwa.
FOT. UG Radymno
Przy akompaniamencie orkiestry członkowie jednostki OSP i zaproszeni goście przemaszerowali na plac przed remizą./ FOT. UG Radymno
FOT. UG Radymno
FOT. UG Radymno
FOT. UG Radymno